Lupy - Pro-Esthetica

LUPY

Výborná optika - stomatologické lupy starMed

Každodenná stomatologická prax vyžaduje maximálnu pozornosť. Uľahčite si svoju prácu tým, že odľahčíte svoje oči!

Bez ohľadu na to, či robíte diagnostiku alebo komplikované úkony, môžete zlepšiť kvalitu svojej práce vďaka lupovým okuliarom. Vyhnite sa chybám, ktoré môžu vyplynúť z toho, že nevidíte dokonale určité detaily. Prinesie to konkurenčnú výhodu vám a benefit  pre vášho pacienta. Presvedčte sa sami. Predstavujeme vám výnimočné lupové okuliare od nemeckej spoločnosti starMed!

Vysoko kvalitné lupové okuliare sú vyrábané na mieru a umožňujú dokonalé videnie, bezstresovú prácu a vynikajúce výsledky, pričom kombinujú najmodernejšie technológie s elegantným dizajnom s ohľadom na ergonomicky správne držanie tela a maximálny komfort vďaka ľahkej konštrukcii.

Lupové okuliare starMed 2.5 SV-ST

Lupové okuliare starMed 2.5 SV-ST

SV-ST - ideálna voľba na začiatku práce s lupami

Cenovo dostupné, ľahké a moderné lupové okuliare. Objavíte nové možnosti videnia s 2,5-násobným zväčšením a širokým pracovným poľom.

CENA: 1.200 €
Lupové okuliare starMed 2.7 SV

Lupové okuliare starMed 2.7 SV

SV - najobľúbenejší model od spoločnosti starMed

Pri vývoji uvedených lupových okuliarov sa venovala osobitná pozornosť kompaktnému dizajnu a nízkej hmotnosti. Optika poskytuje prekvapujúco široké pracovné pole a veľmi veľkú hĺbku ostrosti pri zväčšení 2,7x.

CENA: 1.450 €
Lupové okuliare starMed 3.0 SV-EX

Lupové okuliare starMed 3.0 SV-EX

SV-EX - dokonalé v každom ohľade

Vynikajúca kvalita obrazu a hĺbka ostrosti s naozaj nízkou hmotnosťou lupových okuliarov. Kvalitná optika poskytuje jasný, čistý a ostrý obraz. Lupové okuliare sú výnimočne komfortné a sú dostupné v elegantných rámoch. Poskytujú optimálnu podporu pri realizácii náročnejších liečebných postupov.

CENA: 1.700 €
Lupové okuliare starMed 3.5 SV-HD

Lupové okuliare starMed 3.5 SV-HD

SV-HD - technologická „vychytávka“

Špičkový model lupových okuliarov od spoločnosti starMed je výnimočný vďaka komfortnému, ergonomickému dizajnu a elegantnej podobe a umožňuje vďaka kvalitnej optike dosiahnuť vysoké rozlíšenie z hľadiska detailu a hĺbky ostrosti. Každý profesionál miluje toto 3,5x zväčšenie.

CENA: 2.050 €

Lupové okuliare od spoločnosti Swarovski

Spoločnosť Swarovski je známa výrobou vysokokvalitnej optiky do puškohľadov, kde patrí medzi lídrov na svetovom trhu. V posledných rokoch spoločnosť Swarovski v spolupráci so spoločnosťou starMed technik začala vyrábať lupové okuliare pre medicínske a hlavne stomatologické použitie. V súčasnosti sú na trhu modely Swarovski iMag 3,5x a dlho očakávaná novinka s vysokým zväčšením - Swarovski iMag 6,0x.

Lupové okuliare Swarovski iMag 3.5

Lupové okuliare Swarovski iMag 3.5

Dostupná pracovná vzdialenosť: 350/400/450/550 mm

Výnimočný model lupových okuliarov od spoločnosti starMed s optikou od lídra optiky a to Swarovski optik je unikátny vďaka komfortnému, ergonomickému dizajnu, nízkej váhe a vďaka vysoko kvalitnej optike s 3,5x zväčšením.

CENA: 2.150 €
Lupové okuliare Swarovski iMag 6.0

Lupové okuliare Swarovski iMag 6.0

Dva typy lupových okuliarov: Flip-Up systém a TTL

Tento lupový systém sa vyznačuje vysoko kvalitnou optikou vyrábanou v Nemecku, ktorá svojimi vlastnosťami a precíznosťou spracovania poskytuje používateľovi komfort pri práci a znižuje zaťaženie očí pri dlhodobej práci s lupovým systémom.

CENA: 2.650€
PRO-ESTHETICA s.r.o.

Pažica 32, 080 06 Prešov

info@pro-esthetica.sk

+421 901 771 731

® 2024 Všetky práva vyhradené pre PRO-Esthetica s.r.o.
Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.