Úvod - Pro-Esthetica

VITAJTE 
NA STRÁNKE PRO-ESTHETICA

Spoločnosť Pro-Esthetica s.r.o. je výhradným distribútorom výrobkov nemeckých firiem starMed a CJ-Optik. Ponúkame produkty tej najvyššej kvality pre použitie v lekárskom, stomatologickom sektore. V záujme spokojnosti našich klientov neustále úzko spolupracujeme s výrobcami a zabezpečujeme komplexný servis. Naša zákaznícka podpora nekončí predajom produktu, zabezpečujeme dlhodobo dokonalú starostlivosť a poskytujeme odborné poradenstvo.

Pro-Esthetica

Povedali o nás...

„Mikroskop CJ optik používam skoro dva roky a zatiaľ som na ňom nenašiel jedinú chybu. Jednoduché ovládanie, perfektný obraz, dokonalý dizajn. Prenos obrazu na TV zabezpečuje fotoaparát Sony Alpha, ktorý je priamo z mikroskopu napájaný. Pri svetle mikroskopu zoslabenom na minimum netuhnú kompozitá a tým pádom nie je nutné používať farebný filter. Inštaláciu mikroskopu zabezpečuje šikovný personál, ktorý si vždy poradí s každou komplikáciou !!!"

— MDDr. Adrián Kiss
Dentakiss, Kysucké Nové Mesto
PRO-ESTHETICA s.r.o.

Pažica 32, 080 06 Prešov

info@pro-esthetica.sk

+421 901 771 731

® 2024 Všetky práva vyhradené pre PRO-Esthetica s.r.o.
Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Created by MI:SU Design
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.